Доставка i оплата

Доставка

Наш оптовий магазин здiйснює доставку товарiв по всiй Українi.

Доставка: Нова Пошта, iнтайм, САТ i Автолюкс
По Києву та всiх мiстах України здiйснюється безкоштовна* доставка товару Новою Поштою, iнтаймом, САТом i Автолюксом. Вiдправляємо щодня, крiм недiлi. Товар зможете забрати в найближчому вiддiленнi через 1-2 днi пiсля вiдправлення.

Самовивiз
Забрати обраний товар самостiйно Ви можете на складi в Києвi або в Тернополi за попередньою домовленiстю. В нас цiкаво. На мiсцi можна вибрати ще щось.* Мiнiмальне оптове замовлення на суму вiд 1500 грн. В iншому випадку ми мусимо додати 20% до вартостi замовлення. iснує система додаткових знижок при замовленнях вiд 10000 грн.

Оплата

Накладним платежем
Якщо товар доставляється Новою Поштою, оплата може здiйснюватися при отриманнi. iншi перевiзники – тiльки передоплата.

Банкiвський перерахунок i privat24
Замовлення можна оплатити, перерахувавши грошi на банкiвський рахунок до вiдправлення товару.

Готiвкою при самовивозi

Ми обов’язково попередньо порадимся з Вами, як краще.

Співпраця

Швидка пiдготовка замовлень i безкоштовна доставка
У нас власнi склади i майстернi, якi працюють 6 днiв на тиждень. Бiльшiсть товару i матерiалiв ми привозимо самостiйно безпосередньо вiд виробникiв. Замовлення по Українi вiдправляємо без передоплати накладним платежем.

Рiшення для будь-якого бiзнесу
З нами спiвпрацюють власники багетних майстерень, роздрiбних магазинiв з оформлення картин i магазинiв товарiв для вишивання, а також галереї, художники i вишивальницi. Дiє знижка 5% для навчальних закладiв мистецького напямку. До того ж, ми завжди допомагаємо нашим клiєнтам у виборi товару i безкоштовно консультуємо щодо ведення бiзнесу, адже ми зацiкавленi у Вашому ростi.

Унiкальний товар
Окремi види багету, паспарту i тканини в Українi є тiльки у нас, ми виготовляємо фiгурнi паспарту на спецiальному станку, комплектуємо власнi набори для вишивання. Сама концепцiя бiзнесу “рамки + вишивки” була заснована нами в 1993 роцi.

Великий досвiд роботи
Ми працюємо в цiй галузi на ринку України вже понад 20 рокiв, в нас бiльш, нiж пiвсотнi оптових клiєнтiв, але ми маємо також роздрiбнi магазини в рiзних мiстах. У нас свої майстернi i склади, ми беремо участь у всеукраїнських i мiжнародних спецiалiзованих виставках, щорiчно органiзовуємо власну у Тернополi.

Ми не витрачаємо “сто-п’ятсот гривень” на рекламу, ми просто працюємо на совiсть, бо любимо свою справу!

show