Про нас

Історія

Компанія RAMAS заснована у 1993 році. Наша історія почалася з рук засновника, в яких народжувались перші рамки. На той час це був справжній “hand made”, який навіть не міг собі хтось уявити. Ми починали з малювання картин і продажу їх на вулиці, а також з виготовлення рамок на балконі для наших власних творів.

У 2000 році наша компанія вже мала чітку та унікальну для того часу модель бізнесу – “Рамки + Вишивки”. З того моменту ми почали створювати 8-гранні, 12-гранні, круглі та овальні рами, вкладаючи у це свої почуття та енергію.

Поступово ми розширювалися: будували майстерню, залучали майстрів та розширювали бізнес, відкриваючи магазини у Тернополі, Хмельницькому та Києві. Ми приймали участь в міжнародних виставках, демонстрували вишивані картини та активно сприяли розвитку культури України.

Сьогодні, у наших сучасних майстернях, ми створюємо складні рами, різноманітні паспарту, оформляємо вишивки, живопис, фотографії, дзеркала та багато іншого. Ми приділяємо особливу увагу дереву як найякіснішому та екологічно чистому матеріалу, дбаючи про здоров’я наших клієнтів та навколишнього середовища.

З 2018 року, крім традиційних магазинів, ми також активно розвиваємо онлайн-торгівлю, щоб бути ще ближче до наших клієнтів. На сьогоднішній день у нас багато гуртових замовників та партнерів з різних куточків України. Багато з них розпочинали свої справи з нашою підтримкою та залишаються частинкою нашої великої бізнес-спільноти.

Ми також є дистриб’юторами кращого дерев’яного багету, паспарту та надаємо унікальні тканини та фігурні паспарту. Усі наші продукти – це вершина якості: дерев’яний багет з провідних європейських країн, кольоровий картон для картин, нитки та бісер відомих брендів, щоб кожен творчий процес приносив радість та задоволення.

Ми горді тим, як ми працюємо з екологічним деревом та творами замовників. Ми любимо красу і завжди прагнемо дбайливо ставитися до неї.

show