Категорія: Блог

Не одним лише квадратом

Не одним лише квадратомМи оформимо вашу картину/ікону/вишивку навіть у незвичну форму багету?
На фото ми бачимо, що верхня частина ікони має заокруглену форму ✔️
Щоб підкреслити форму ікони, ми виготовляємо раму, підкреслюючи нестандартну форму ікони. Готові підлаштовуватись під задану клієнтом задачу. І ми робимо це в задоволення❤️
Якщо у вас багата уява, а бачення остаточного вигляду картини не вміщається в чотири кути, то оберіть 5-тикутник чи 8-микутник! Або взагалі, обійдемося без кутів та розробимо круглу чи овальну рамку спеціально для вас ?
Виходьте за рамки разом з #RAMAS!

Новий формат RAMAS для Вашої зручності

Новий формат RAMAS для Вашої зручності
Карантин зміниваше життя і змінив бізнес. До березня ми працювали наживо і трохи онлайн, від 17 березня 2 місяці працювали тільки онлайн приймаючи замовлення на PROM.UA та ROZETKA (продаємо там свої товари та послуги).
Звичайно, підбирати рами краще разом з клієнтом, разом з картиною, адже
рамка для картини, як одяг для людини. Але навчилися – комунікуємо з клієнтами через вайбер, дірект в INSTA чи в FB і навіть через OLX. Так творимо дизайн для картин, медалей, шкатулок, малюнків в художню школу, сімейних фото і так далі.
Від 17 травня магазини відкриті – й слава Богу, працюємо з людьми наживо. Це дало можливість для розвитку – з’явився новий багет, нові тканини,
приїхало нове паспарту з Нідерландів – (доречі, багато паспарту!) З’явились нові ідеї, нові дизайни, нові замовники, та і постійні з нами. Добре, що у нас люблять вишивати, то ж основна робота у тернопільській майстерні – оформлення вишивок, у Київській – оформлення художніх творів та інтер’єрів.
Недавно оформляли здоровенний портрет Андрея Шептицького – 170 на 100 см, (робота тернопільського художника Богдана Новацького) в красивенну раму – 8099 С. Цей портрет вже в родинному маєтку Шептицького на Львівщині.
Об’єми нашої роботи зменшились в цьому році, але творчих рішень стало більше через непрості умови. Погодьтеся, українці ще не з таким справлялись як коронавірус – переживемо!
Поки що будемо більше працювати онлайн, тож запрошуємо Вас до багетної майстерні РАМАС і до інтернет-магазину.
У нас Ви знайдете максимум асортименту ниток DMC, бісеру PRECIOSA, тканини Zweigart, тканини українських виробників (свій до свого по своє).
А вибір багету і паспарту приємно здивують Вас!
Ми виріжемо і фігурне паспарту до вашої неповторної вишивки, і оформимо годинник, який прикрашатиме вашу оселю, дамо достойну раму для майстерних художніх полотен.
Успіхів вам у творчості, ЧЕКАЄМО!

показати