Історія

Фірма RAMAS

Фірма RAMAS

Фірма RAMAS бере початок своєї історії з 1993 року, коли вперше на світ появилися наші рамки. Це були дуже цікаві часи: наш засновник малював картини і продавав їх на вулиці, а перші рамки робилися на балконі для власних же картин. З 2000 фірма вже набула чіткої і унікальної на той час моделі бізнесу “рамки + вишивки”. Сьогодні в сучасно обладнаних майстернях виготовляємо до 300 рам/день. Оформляємо вишиті картини, живопис, фотографії, дзеркала, тощо. Ми і досі робимо як для себе.

Щороку презентуємо наш багет і вишивки на всеукраїнських нішевих виставках, а взимку традиційно організовуємо власну в Тернополі. Сьогодні ведемо роздрібні магазини в Києві, Тернополі і Хмельницькому, в яких здійснюється понад 400 покупок в день. На даний момент в нас більше 50 гуртових замовників з різних міст України. Багато з них починали свою справу з нашою підтримкою і залишаються у цій великій бізнес-родині.

Для себе і для гуртовиків ми є дистрибюторами кращого дерев’яного багету, паспарту, станків та інструментів, виробниками рамок, і фігурного паспарту; постачаємо тканинину, бісер, комплектуємо власні набори для вишивання.

Ми не просто забезпечуєм всім необхідним інші магазини, ми допомогаємо їм вести бізнес, адже ніхто так не знає цей ринок і нашу модель роздрібного бізнесу, як ми.

 

Місія RAMAS

розвиток української культури, зокрема мистецтва вишивки, і розвиток української економіки, за рахунок підтримки малого бізнесу.

 

Приєднуйтеся до нашої бізнес-родини!