Головна

ОПТОМ ДЕРЕВ’ЯНИЙ БАГЕТ, РАМКИ, ПАСПАРТУ, ТКАНИНА ДЛЯ ВИШИВАННЯ
ВСЕ ДЛЯ БАГЕТНОЇ МАЙСТЕРНІ І ВИШИВКИ

Багетна майстерня “Рамас” (Київ)

Пропонуємо багет, рамки для картин i рiзних документiв, паспарту, вишиванки, тканину, набори для вишивки, iнструменти, бiсер та iн. У нас ви зможете купити багетнi рамки рiзної товщини i кольору, а також замовити картини i гобелени, або оформити картини з бiсеру. У нас доступнi цiни та вiдмiнна якiсть. Телефонуйте саме зараз, i ви залишитеся задоволенi своїм вибором!

Детальніше
До багетної майстерні “Рамас” недавно завітала замовниця і промовила: “Нарешті я побачила багетну майстерню зсередини!”. Хочу додати, що це не просто приміщення, це місце нашої творчості. Інколи людина приходить з думкою – зробити рамку – а в процесі з’являється рамочка з паспарту,  яка вдало доповнює вишитий сюжет або є продовженням картини. Часом до ікони проситься подвійна рама – кіот – і ось ви уявляєте себе в тишині молитви, зосереджуючи свої думки, дивлячись на ікону.

Я колись подумала, що рама для картини, як одяг для людини – і це правильно, бо людина ззовні показує своє внутрішнє наповнення, так і картина – рама є необхідною для її довершення.

У нас у майстерні “живе” багет, паспарту скло, ДВП, станки, гачки і картини. А працюють люди, які люблять свою справу – до кожної роботи відносяться уважно, акуратно, з любов’ю.

Багет ми маємо дерев’яний – різнокольоровий (540 видів, від 1 см до 12 см ширини), плоский і “кучерявий”, традиційний і модерний.

Недавно робили срібну раму під дзеркало з доставкою і монтажем, і це дзеркало мало гармонійно вписатися в інтер’єр. А влітку оформляли ключницю і величезне дзеркало в капітанську каюту для туристичного пароплава. Я можу годинами описувати фігурні паспарту, які ми вирізаємо для вишитих картин. Ось, наприклад, “Сон” (LucaS) оформили в паспарту з вензелями по діагоналі, які імітують квіти у вишивці.

Годинники – це улюблена тема. Робимо подвійну раму з округленими фігурними паспарту (їх існує 900 видів, 184 кольори), вмонтовуємо годинниковий механізм – і картина вишита вашими руками ще й показує годину у вашій оселі.

Окрема увага овальним, круглим і ракоподібним рамам з дуба, яблуні, горіха – це для людей, які люблять запах натурального свіжого дерева.

Прямокутні теж можна робити з цієї деревини, але хочеться щось оригінальне, унікальне і особливе.

Гуртом продаємо багет, паспарту і рамки.

показати